cayyulu cam giydirme

Folyo Baskı Cam Giydirme

Mayıs 17, 2020 ile tahirvanli

Ankara Dijital Folyo Baskı
Dijital folyo baskı işinde folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısımında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen dijital görsel de folyo üzerine aktarılabilir. Genelde cam, ahşap kompozit, cephe uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Malzeme ölçüleri olarak piyasada 105, 127, 137 ve 152 cm’lik ölçüleri tercih edilmektedir.

Folyo baskı ile yüksek kaliteli yapışkanlı görsellere sahip olun.
Dış etkilere, olumsuz hava koşullarına karşı folyo da direnç kazanmak için baskı sonrası laminasyon işlemi ile koruma sağlanmaktadır.

Standart olarak kullanmış olduğumuz folyolar parlak yüzeye sahip ve kalıcı uygulamalar için uygundur. Solvent bazlı dijital baskı ile gerçekleştirilen ürünler 2 yıl boya solmama garantisine sahiptir. 1440 dpi baskı çözünürlüğü ile dış mekan da yüksek kaliteli görsellere sahip olabilirsiniz.

Standart üretimlerde şeffaf ve beyaz folyo olarak farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Şeffaf folyo ve beyaz folyo da en kaliteli ürünler kullanılmaktadır.

Dijital Baskı Folyo Uygulamaları
Yapışkanlı folyo materyallerinde düzgün bir yapıştırma için temiz ve düz bir alan gerekmektedir. Tırtıklı, pürüzlü veya ham ağaç üzerine uygulamalarda verimli sonuçlar alınamamaktadır.

Uygulamalarda sulu uygulamala ve kuru uygulama gibi teknikler bulunmaktadır. Genelde büyük cam yüzeylerde sulu yapıştırma teknikleri kullanılmaktadır. Islanan cam yüzey üzerinde yapışkanlı folyo su kuruyana kadar rahatça hareket edebilmektedir. Profesyonel yöntemlerde sulu uygulama kullanılmamaktadır.

Dijital Folyo Baskı Uygulama Alanları; mağazalar, kafeler, eczaneler, restoranlar ve alışveriş merkezleri, kısacası folyo kaplamaya uygun her alanda kullanılabilmektedir.

Çayyolu Reklam kalitesini kanıtlamış binlerce tamamlanmış iş ile Folyo Baskı alanında da başarıyla hizmet vermektedir.

Folyo Cam Uygulamaları

Folyo uygulamasının en yoğun olarak kullanıldığı alanların başında folyo cam giydirme bulunmaktadır. Hemen hemen bütün cam yüzeylerine uygulanabilen folyo, dijital baskılı ürünler ile istenilen reklam mesajını veya beğendiğiniz bir manzarayı camlarınızda konumlandırabilir.

Kompozit Folyo Kaplamaları
Dış cephe malzemesi olarak kullanılan kompozit, modern cephelerin büyük bir bölümünde kullanılmaktadır. Bu cephelerde farklı renklerde kullanılan düz zemin kompozitlerde farklı dijital imajlar kullanılabilmektedir. Yüksek kaliteli görsellerinizi folyo yardımı ile kompozitleriniz üzerinde sahip olabilirsiniz.

Cast Folyo Uygulamaları
Cast Folyo normal folyo materyalinden farklı bir malzeme olmak ile birlikte araç giydirme işlemlerinde veya bombeli yüzeylerde kullanılmaktadır. Cast Folyo normal folyoya göre ısı değişimlerinde daha çok esneyebilmektedir. Bu sebeple kıvrımlı yüzeylerde daha dayanıklıdır.

Özel Kesim Folyo
Baskı sonrası folyo malzemesinde özel kesimler gerçekleştirilebilmektedir. Mutoh bas-kes özelliği sayesinde baskı sonrasında istenilen şekillerde folyo kesim yapılabilmektedir. Bu sayede istenilen stikerlara kavuşabilirsiniz. Ayrıca farklı renklerde üretilen folyolarda da harf kesimleri gerçekleştirilebilmektedir.

Güneş ışınlarına karşı çok daha dayanıklı fabrika üretimi renkli folyolar.

BİZE ULAŞIN

Adres: Kazımkarabekir Mh. 2059 Cad. 7/A Etimesgut / Ankara
Tel: 0312 245 60 06

Mobil: 0555 048 91 92
Mail: info@erekreklam.com         erekreklam@gmail.com

FOLYO BASKI CAM GİYDİRME