Eczane Tabelası Ankara

Temmuz 26, 2020 ile tahirvanli

Eczacılar Odası Yeni açılan Eczanelere tamamen zorunluluk, Eski Eczanelere ise 2018’in belli bir ayına kadar Yeni Tip Eczane Tabelası yaptırmayı şart koşmuştur.Ankara Eczane Tabela Firması Eczacılar Odasının belirtmiş olduğu standartlara göre tabela üretimi yapmaktadır.. Üstelik piyasadaki tüm tabelacılardan daha hesaplı ve daha da kaliteli üretimler yapmaktayız..

Eczacılar Odasının İstemiş Olduğu Tabela Standartlarından Bazıları Şu Şekildedir:

400 cm lik Tabelalar için; 70 cm eninde kırmızı renkli Alüminyum kompozit olacaktır. Ön Tarafına İse 200cm x 90 cm ebatlarında beyaz kompozit malzeme olacaktır. Harf yüksekliği 38 cm olacaktır. Harfler Antişok özel vakum pleksi malzemeden kübik şişirmeve içten aydınlatmalı olacaktır.

Eczane tabelaları, genellikle büyük dikkat çekici kalın kalıplı kutucuklu harflerden üretilmiş olup, gece dahi gayet net şekilde görülebilecek koşullarda hazırlanmıştır. Yine yazıların yani harflerin arka kısımlarına tek tek led döşenerek daha da aydınlatılarak daha çok dikkat çekmeyi amaçlayan bu yazılar kimi zaman da tamamen tabela arkası ışık alarak bütün bir aydınlatmaya sahip olurlar. Siz de bir eczane açmaya karar verdi iseniz, öncelikle Eczane Tabela’yı ziyaret edin. Daha önce de yapılan tabelalardan içinize en sineni, tercih ettiğinizi sipariş verin.