Ankara Işıklı Tabela

Nisan 26, 2020 ile tahirvanli

Işıklı Tabela, markanızın/firmanızın günün 24 saati göz önünde olmasını sağlar ve belkide günün en etkileyici görüntüsünü hava karardıktan sonra verirsiniz. Firmamız sürekli bakım garantisi vererek tabelanızın sürekli parlamasını sağlar. Eğer sizde yapıldıktan bir süre sonra patlayan florasanlardan, kararan led uygulamalardan sıkıldıysanız; kaliteli malzemelerin güveniyle sürekli bakım hizmeti veren tabelago, sorunlarınıza çözüm üretmekten mutluluk duyar…

Işıklı Tabela Sistemlerinin Hayatımızdaki Yeri, Işıklı Tabela Çeşitleri ve Teknik Özellikleri

Bilincimiz ve görsel hafızamızdaki; şehir, cadde ,alışveriş merkezleri ve ünlü kentsel alanlar, aslında hepsinin neredeyse kontrolsüz bir şekilde oluşumunun dekoratif mimarı Işıklı Tabela. akşamları yürüyüş yapmak için tercih ettiğimiz yollar , bazı firmaların iş yerlerinin dikkat çekiciliği, özellikle akşamları bulunduğumuz ortamı anında konumumuzu anlaya bilmemizi sağlayan; Işıklı Tabela. Işıklı Tabela sektörde en çok tercih edilen tabela çeşididir ki, sebebi bir iş yeri için gerekli olan alın tabelasının ,hava karardığı zamanda, insanların gözüne hitap etmesini sağlamak ve güzel bir tasarımın ışıklandırılmasıyla etkili bir imaj yaratmaktır. Sektörde neredeyse her çeşit tabelanın ışıklısını yapmak mümkündür ve ışıklı olması her zaman firmanın yararına bir tercihtir.

Ankara Işıklı Vinil Tabela

Bu tabelanın üretiminde tabelaya özel üretilmiş alüminyum kasa kenarları ile oluşturulan havuz tabanına ışık sızdırmazlı için gofraj kapatılır. Zemin içerisine aydınlatma malzemesi yerleştirilerek (floresan veya led ) aydınlatma sağlandıktan sonra kreatif bir çalışmayla iki boyutlu görsel oluşturulur. Görsel vinil üzerine dijital baskı veya folyo kesim yöntemleriyle uygulandık tan sonra daha önce oluşturulan ışıklı havuz sistemi üzerine gerdirilerk montajı yapılır.

Ankara Işıklı Totem Tabela

Sitemizde firmanız için önemi imalatı ve çeşitleri, açıklamalı bir şekilde yapılmıştır Işıklı Totem Tabela sayfamıza bağlanabilirsiniz. Kılıçlar, Totem, Pilon ve Anıt Tabela çeşitlerinde ışıklı olarak en iyi modelleri sunmaktadır.

Ankara Işıklı Fener Tabela

Işıklı Fener Tabela : Bu tabela, alın tabelasının yetersiz kaldığı dar ara sokaklar, çok fazla yaya sirkülasyon olduğu işlek caddeler de yayanın alın tabelasını göremeyişi nedeniyle kullanılan bir tabela türüdür . Işıklı Tabela imalatında ;alüminyum,ferforje,ahşap, çeşitli Pleksi ve alaşım malzemeler kullanılmaya müsait bir yapısı vardır alın tabelasıyla bütünleşik bir tasarıma sahiptir. Bankaların ve telekomünikasyon şirketlerinin olmazsa olmazı iş yerinin ve tabelanın adeta bütünlüğünü sağlayan küçük bir dokunuş; Işıklı Fener Tabela.

Ankara Işıklı Pleksi Kabartma (Pleksi Kutu Harf)

Pleksi Kabartma Işıklı Tabela; alüminyum, kompak lamine alüminyum panel(kompozit) ,ahşap ızgara ,metal ızgara ,duvar, mağaza veya çatı zeminine dahi uygulana bilir sektörde kutu harf olarak adlandırılır ve üç boyutlu tabelalarda sıkça tercih edilir. Işıklı Pleksi Kabartmalar imalatı; boyutlarına uygun kalınlıklardaki Pleksi levhalar cnc de kesilerek şekillendirildikten sonra yaklaşık harf boyunun %15 kadar genişlikteki bantlar ile kenar çizgisine mutabık kalınarak ısıtıcılar yardımıyla dönülür. Şeffaf kimyasal yapıştırıcılar (kloroform ,hızlı yapıştırıcı) kullanılarak yapıştırılır. Aydınlatması kabartma yapıldıktan tan sonraki iç ölçülere uygun olarak kesilen belli kalınlıktaki foreks veya alüminyum paneller üzerine yapıştırılan aydınlatma malzemeleriyle sağlanır.

Ankara Led Ekran ve Kayan Yazı Sistemleri

Led Ekran ve Kayan Yazı : çağımız teknolojisinin bize sunduğu etkili ve bi o kadar da kullanışlı bir reklam aracıdır. kayan yazı ;sistemleri firmaların iş yerleri için sonsuz yazı ve animasyon imkanı sunan çeşitli renk tercihleriyle gece ve gündüz etkili bir görsel Işıklı Çeşitidir. Led Ekran; televizyon mantığının, sessiz bi şekilde dış mekana adapte edilmiş devasa boyutlarda yapıla bilen, video görüntüleme sistemleridir. Günümüzde, insan psikolojisine ve bilinç altına en fazla etki yapan reklam videolarının kara yollarında alış veriş merkezlerinde ve daha birçok yerde karşımıza çıkmasını sağlayan bir Işıklı Tabela aracıdır.